narkoterroryzm co to znaczy

Czy przydatne?

Co znaczy Narkoterroryzm

Definicja Narkoterroryzm: terrorystyczne działania podejmowane poprzez kartele narkotykowe wobec państwa w celu ochrony swych interesów. To są: morderstwa polityków, funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwości wypowiadających walkę narkomanii, produkcji czy sprzedaży narkotyków, porwanie, zastraszanie, przekupstwo, de-zorganizowanie struktur państwowych. Szczególnie zdarzenie to uwidoczniło się w Azji i Ameryce Łacińskiej, gdzie narkobiznes splótł się z interesami polit., konfliktami zbrojnymi, a skala korupcji jest wyjątkowo ogromna

Czym jest narkoterroryzm znaczenie w Słownik N .

Co znaczy Nuncjusz:
Porównanie któremu powierzana jest misja przedstawiciela dypl. Watykanu przy rządzie danego państwa. Pełni funkcję ambasadora, w niektórych państwach, między innymi w Polsce pełni rolę dziekana korpusu dypl narkoterroryzm co znaczy.
Krzyżówka Narodowa Strategia Integracji:
Dlaczego przedstawiony w 1997 poprzez Komitet Integracji Europejskiej (na podst. Uchwały Sejmu RP z 1996), zarysowujący strategiczne kierunki działania dla pol. rządu i wszystkich innych zaangażowanych narkoterroryzm krzyżówka.
Co to jest Niezależne Zrzeszenie Studentów:
Jak lepiej studencka, skupiająca młodzież o różnych poglądach polit. Założona IX 1980, zdelegalizowana (13 XII 1981) w okresie ogłoszenia stanu wojennego; dążyła do zmiany ustroju polit. Polski, występowała w narkoterroryzm co to jest.
Słownik Niepełne Zatrudnienie:
Kiedy przypadek, gdzie uprawnieni i chętni do pracy nie mogą znaleźć zatrudnienia. Zobacz także bezrobocie narkoterroryzm słownik.
  • Dodano:
  • Autor: